Перейти до основного вмісту

[books] Ключ - Василь Шкляр

Aвтор: В. Шкляр
Мова: українська
Видавництво: «Клуб Сімейного Дозвілля»
Рік видання: 2012

Опис:
Журналіст Андрій Крайній — справжній ерудит, вільно володіє живими й мертвими мовами, але з матеріальними цінностями якось не склалося: доживши до віку Христа, не має даху над головою. Заповітний ключ простягнув йому дивакуватий незнайомець, а номер квартири навіює забобонний страх. Що ж це було: манна небесна чи прикра помилка?
Незабаром Крайньому знадобляться ще два ключі: до таємниці зникнення господаря квартири номер 13 і до серця фатальної жінки, до якого не так легко достукатися...

«Одні назвуть цей роман детективом. Другі добачать у ньому твір еротичний. Треті вважатимуть його містичним, окультним або й ритуальним.» Василь Шкляр
На цю книгу я давно поглядав. Думав - читати чи не читати. Але навіть попри те, що вона доступна давно у "вільному піратському доступі " я вирішив почекати і при нагоді почитати "ліцензійний контент. От, нарешті, в мої руки і потрапило друковане видання цієї книги.

Опис книги натякає на містику в низі, та й перші сторінки книги про це просто кричать, а занурюючись в читання вже не розумієш: який жанр тут насправді, чи справді це містика, чи щось інше.

Хотілося б автору подякувати особливо за те, що в книзі я впізнавав більшість мість, які він описував ). Не всі, звичайно, але Богуславщина та Черкаси мені дуже знайомі. Але по Черкасам виникло кілька питань з приводу назв вулиць :D : то був такий літературний хід, чи автор таки сплутав їхні назви? ) А ще для мене стало несподіванкою те, що автор писав книгу в реанімаційному відділенні (як говорять у мережах)

Занурюючись в книгу я очікував містики. В принципі це була одна з причин того, що я хоітв прочитати її. Містика і детектив то такі поєднання, що хорошу, для мене, книгу в цьому напрямку знайти складнувато. Але чим ближче до завершення книги то більше розумієш, що містикою тут таки і не пахне. По суті і детективний сюжет тут включено лише для цікавості, а еротика доволі гармонійно доповнює основні сюжетні лінії. А сама книга зовсім про інше. І в книги є своє завершення. Не сказав би, що воно буде щасливим, але цілком логічним. І Ключ знайде собі нового господаря.

Завершити хотілося б цитатою з книги:
"Ми часто шукаємо не там і не тих"
Вона може  цілком описати моє враження від книги одним реченням ). Так, я хотів читати одна, а прочитав інше. І про це не шкодую. В принципі радив би і іншим любителям читання звернути увагу на цю книгу.

Придбати електронну копію можна на сайті видавництва КСД за 15 грн (цілком пристойна ціна, на мою думку), або в Google Play Books, але тут ціна чомусь стала дорожчою і книга тепер коштує 16.70. Коли тільки вони з’явилися, то ціни були однакові з цінами на сайті видавництва.

Ну от.. Десь так... А я спробую почитати "Марусю" )

Коментарі

Популярні дописи з цього блогу

Як я платив комунальні через Інтернет, або: Коли в Україні будуть нормальні онлайн-сервіси????

В минулому місяці вирішив я, що платити через пошти і банки - банально .. та й часу особливо в мене немає на це, а дружині ліняво тягнути дитину з собою на пошту. Хоч і недалеко вона від нас, але погода до цього не сподвигала. Тут почув я краєм вуха про чарівні термінали від Приватбанку де можна сплатити без черг і комісій. Зрадів я цьому, та радість моя була передчасною - цих терміналів в Черкасах як кіт наплакав, та й шукати їх потрібно. А трішки пізніше ще й виявилося, що платити без комісії там можна лише готівкою та й не за всі послуги... Враховуючи, що картка Приватбанку в мене є, то такий розклад мене дуже засмутив... І довелося б мені платити за комунальні послуги як всім, але згадав я про таку послугу від Приватбанку, як Приват24. Ось тут і почалося найцікавіше... Так як ради експериментів, я вже робив декілька платежів до цього, то особливої складності в мене це не викликало. Навіть більше, якщо ви вперше користуєтеся даним сервісом для оплати комунальних послуг, то ...

Інтернет-банкінг: Платінум Клік

Давненько я не брала в руки шашек Маша  "Маша и меведь" Давно не писав в блозі, а тут вирішив відродити його. Про що він буде далі я ще не знаю. Поки що напишу про те, що мене завжди цікавить в тій чи іншій мірі - про інтернет-банкінг. В Україні він не надто сильно розвинений, навіть банки першої десятки його надають в обмежених виглядах. Багатофункціональних моделей дуже мало. Трішки раніше (десь 1,5 роки тому) я писав про банкінг від  Приватбанк  -  "Приват24" , та від  Альфа-банк  -  "My Alfa-Bank" . Сьогодні розповів про  "Платинум Клік"  від  Платинум банк . Також повернуся до порівняння всіх трьох банкінгів, оскільки за ці 1,5 роки відбулися зміни у функціоналі банкінгу та продуктах банків.

Інтернет-банкінг: Приват24 vs My Alfa-Bank

Доброго дня Як і обіцяв проводжу порівняння 2-х і-банкінгів від 2-х провідних банків ). Але порівняно буде не лише сам банкінг, а й деякі інші дистанційні послуги: такі як поповнення рахунків/карток Чому саме Банкінги від Приватбанку та Альфа-банку ? Тому, що в мене відкриті рахунки саме в цих банках. Окрім того на даний момент Приват24 являється лідером в сфері банкінгу, а My Alfa-Bank тут являється молодим гравцем. Значить почнемо )